21.listopad.2015. Koncert Jędrzejów
Nov 24, 2015Public
Photo:
Photo: Życie "wędrownego artysty" do jakich siebie zaliczam układa się tak, że nie może on zarządzać swoimi prywatnymi sprawami według własnego uznania. Wiadomo, że kiedy inni świętują, on pracuje. Także  swoje święta najczęściej spędza za kółkiem samochodu, czy w pokojach hotelowych.
Photo: Bywają i przyjemne strony tego stanu rzeczy jak choćby ta, kiedy to cała sala łącznie z władzami miasta i powiatu na stojąco śpiewa ci sto lat, jak to parę dni temu było w Jędrzejowie, gdzie w tamtejszym pięknym Domu Kultury Starostwo Powiatu z p.Starostą Edmundem Kaczmarkiem na czele, urządziło Uroczystość pt. "Złoty Gryf". Dziękuję Państwu raz jeszcze za te wzruszające chwile.
Photo:
Photo:
Photo: W tym czasie swoje facebook'owe życie pędził mój profil. Jak obliczył składający mi życzenia administrator fb samych wpisów z życzeniami było około 600, nie wliczając w to wpisów na prive, SMS-ów, e-maili, telefonów, czy wszelkiego rodzaju przesyłek pocztowych. Zebrało by się tego chyba z 1000. To bardzo miłe, wzruszające i budujące.
Photo: Dla takich chwil warto żyć, pracować w tym moim pięknym i trudnym zawodzie i trwać mimo przeciwności i upływającego coraz szybciej czasu.
Oto kilka zdjęć z jędrzejowskiego koncertu.
Photo:
Photo:
Photo:
Photo: Na scenie
Photo:
Photo:
Photo:
Photo:
Photo:
Photo:
Photo: . Składanie życzeń. Przy mikrofonie Starosta powiatu jędrzejowskiego Pan Edmund Kaczmarek, obok mnie Pani Ewa Kubas-Samociuk - Przewodnicząca Rady Powiatu. Dalej dwie pracownice Starostwa p.Agnieszka Klamka i p.Edyta Stępień.
Photo: Bratanie się z generalicją. Od lewej generał (nadbryg.) Zbigniew Muszczak Świętokrzyski Komendant Wojewódzki PSP i st. bryg. Tomasz Witecki Komendant Powiatowy PSP w Jędrzejowie.
Photo:
Photo:
Photo: Z Panią Urszulą Lubczyńską-Gładka inspektorem ds. komunikacji społecznej w Starostwie. Obok niej z lewej Marek Fijałkowski wokalista, znakomity perkusista i równocześnie mój manager.
Photo:
Photo: