Teamfoto's 2016-2017
Jun 16, 2016Public
Photo: Harkstede 2
Achteraan vlnr: Ben Knollema (coach), Paul Boxum, Wouter Velema, Marvin Tolhuis, Gerko Holtjer, Marcel Huizing,
Jelle Dikkema, Robert Brekelmans (grensrechter) en Herman Schoenmaker (tenuesponsor HJMusic)
Gehurkt vlnr: Marnick Melishoek, Michael Klok, Rick Wiersma, Dennis Eising, Bert Landman,
Mike  Hendriks en Herman Messchendorp
Photo: Harkstede JO13-1 (D1) heeft 4e plaats behaald bij het Amstrongtoernooi te Hoogezand

Achteraan leiders: Bert Landman en Casper Pleijendal
Staand vlnr: Mike Pleijendal, Milan Hoogakker, Roemer vd Akker, Dinand Wardenburg, Sven Dijkstra, Martijn Grimme,-
Gehurkt vlnr: Koen Veltman, Sem Landman, Yme Koppelman, Florian Rustema, Mathijs Dijkhuis 
Vooraan: Luca Salvaggio, Daan de Jong en Merijn Klazinga
Photo: Harkstede E1 (JO11-1)
Staand vlnr: Frits Siegers (leider), Tristan Postema, Nick Siegers, Ties Bos, Thomas de Vries, Sven Pakker en Robin de Vries (leider/trainer)
Vooraan vlnr: Steyn Greydanus, Jorn Boer, Tomas Hartog en Casper van Wakeren.
Trainer Sepp Salvaggio was verhinderd
Photo: Harkstede MP1 (JO7-1)
Staand: Jesse, Rens, Maurice en Lucien 
Zittend: Jisse, Roan en Mark
Photo: Harkstede MP1 (JO7-1)

Van links naar rechts: 
Harrie Venhuizen, Jesse, Roan, Jisse, Mark, Rens, Maurice, Lucien, Brandon Knapper.
Photo: Harkstede E2 (JO11-2)
Leiders Sabina van Veldhuizen en Albert Werkman
Staand vlnr: Hessel Tromp, Wessel van der Heide , Tom van Veldhuizen, Giedo Coster, Justin Hamminga, Trainers: Bastiaan Boekweg, Erwin Grimme en Robin de Vries.
Zittend vlnr:Stefano Coppola, Abdu Ali Shekho, Daniël Werkman, Emiel Stevens en Nick van Veldhuizen.
Photo: Harkstede D3 (JO13-3)
Achteraan leiders:Gejo Meijer en Albert Oost
Staand: Rachid Ali Shekho, Isha Vroom, Mike vd Velde Milan Meijer, Robin Schuur , Olaf Bakker, Mitchell Venema, Luuk Slagter en Rick Kop
Gehurkt: Tim Oost, Ingmar Nijdam, Ollie Bacuna, Lars vd Schuur en Jorik Sterenborg
Photo: Harkstede B2 (JO17-2)Staand vlnr: Roel Hemminga (leider), Jari Scholtens, Marcel Aukes, Esme Smit, Milan Visser, Robin Mark van Hemmen, Donny Veldwiesch en Dick de Boer (sponsor)
Quint Hemminga, Matthijs Wollerich, Hugo Bolhuis, Jannie Wiersema, Kevin Westra, Philip Sauter en Bart Wilthof
Verhinderd: Matthijs Postma
Photo: Harkstede 2
Staand vlnr: Robert Brekelmans, Marcel Huizing, Gerko Holtjer, Dennis Eising, Marvin Tolhuis, Frank Dorgelo, Kevin Kool, Michael Klok,Rob Spoor, Ben Knollema (trainer), Jurgen Huizing (trainer) en Renato Deiana (leider)
Gehurkt vlnr: Martin Bakker, Paul Boxum, Bert Landman, Jelle Dikkema, Jasper Venema, Djurre Drenth,Thomas Otten, Bram Beunk en Niels Tepper
Photo: Harkstede 1
Staand vlnr: Ben Knollema (trainer), Anne Jan Dikkema (leider), 
Koen Beunk, Andre Aalfs, Tom Veldman, Jord Blokker, Remon van Rooyen, Wolter Schomaker, Dennis Deelen, Mickey vd Heide (leider) en Herman Schoenmakers (sponsor)
Gehurkt vlnr: Marc Bekkema, Jasper Koehorst, Ruben de Vries, Roy de Boer, Meinhard Klooster, Tim Noorduin, Mike Hendriks en Marniq Melishoek
Photo: Harkstede JO13-1
Staand vlnr;
Casper Pleijendal (leider/trainer), Mike Pleijendal, Luca Salvaggio, Yme Koppelman, Florian Rustema, Mathijs Dijkhuis, Koen Veltman, Sven Dijkstra, Quinten Aukes en Bert Landman (leider/trainer)
Gehurkt vlnr:
Roemer van den Akker, Milan Hoogakker, Jordy Hoogstra, Sem Landman, Daan de Jong -enMerijn Klazinga.
Photo: Harkstede D1 (JO13-1) kaal
Staand vlnr:
Casper Pleijendal (leider)-Mike Pleijendal - Luca Salvaggio - Yme Koppelman - Florian Rustema - Mathijs Dijkhuis - Koen Veltman - Sven Dijkstra - Quinten Aukes  en Bert Landman (leider)
Gehurkt vlnr::
Roemer van den Akker - Milan Hoogakker - Jordy Hoogstra - Sem Landman - Daan de Jong  en Merijn Klazinga.
Photo: Harkstede ME1 (JO11-3m)
Staand achteraan vlnr: Marc Leegwater (trainer), Remy van Waardenberg (leider), Remon Wolthers (leider)
Staand (midden) vlnr: Noëlle Jut, Zoë Brugge, Lynn Leegwater, Evelien van der Laan en Kyra van Wakeren
Gehurkt vlnr:: Norah Wolthers, Tiare van Waardenberg, Feline Kuiper en Senna Wolthers
Photo: Harkstede B1 (JO17-1) 
Staand vlnr: Menno Bentem (leider), Olmo Nobel, Bas Bentem, Bastiaan Boekweg, Yannick Hartman, Arend Willem Kloosterhuis,Wessel van Jaarsveld, Marco Smit, Sydney Perdon en Bert Grimme (leider)
Gehurkt vlnr: Erwin Grimme, Alex de Boer, Niels Kruimink, Jip Florian Otten, Stijn Wardenaar, Rutger Oostland en Joost Gerds
Photo: Harkstede F3 (JO9-3)
Vlnr: Quinten Matthijs, Tim de Wit, Olivier Spts, Jesse Jut, Sepp Huizinga, Gijs Boxum, Nout Boer, Oscar Moorlag, Lars Dijkstra en Frank Wuite
Photo:
Photo:
Photo:
Photo: F2 Achteraan staand vlnr: Nico Sikkes (leider), Willem Holthuis (leider) Bas Bentem (trainer)
Staand vlnr: Roan Postema, Sander Eggens, Chino van de Graaf, Jesper Sikkes en Janto Holthuis
Zittend vlnr: Thom Pakker, Aafke Greydanus, Jarick Freije en Deon Pinkster
Photo:
Photo:
Photo: Harkstede 2:
Staand vlnr: Robert Brekelmans (grensrechter), Marcel Huizing, Paul Boxum, Kevin Kool, Rob Spoor, Djurre Drenth, Bryan Kroeze, Jasper Venema, Frank Dorgelo, Marvin Tolhuis, Jelle Dikkema, Herman Schoenmakers (sponsor), Erik van Bruggen, Renato Deiano (leider)
Gehurkt vlnr: Dennis Eising, Michael Klok, Gerko Holtjer, Bert Landman, Marijn Spanninga, Thomas Otten en Bram Beunk
Photo:
Photo: Harkstede D2 (JO13-2)
Achteraan leiders: Anja Kruimink en Robbert Holscher
Staand vlnr: Ryan Visser, Luuk Dijkstra, Dinand Wardenburg, Enitan de Graaf, Mike Kruimink, Martijn Grimme, Robin Drost en Wessel Koop
Gehurkt vlnr: Stijn Begeman, Arjen Beuker, Renger van Jaarsveld, Rene Gragt en Hugo Holscher