ZIMBABWE
May 27, 2009Public
Photo: “... Jsem velice rád, že jsi tu se mnou, je tu dost hladovych krokodylů !...” v řece Zambezi / “...I'm very happy you are her with me, a lot of hungry croccs swimming around!...” in Zambezi river
Photo: Tak to je první volně běhající lev, kterého naše oko spatřilo v parku Mana Pools / This is the first Lion which cross aour way on game drive in Mana Pools
Photo: Mana Pools národní park / Mana Pools National park
Photo: Nadržená Impala ;o) / A little horny Impala ;o)
Photo: Rodina antilopy Kudu / Kudu antelope family
Photo: Řeka Zambezi na severu Zimbabwe / Zambezi river north of Zimbabwe
Photo: Obrana proti hyenám v národním parku Mana Pools / Security electric fenc against hyena in Mana Pools NP
Photo: Samice Kudu s pijícím mládětem / Kudu female with a suckling calf
Photo: Opuštěné-odcizené farmy před několika lety podporovaly okolní státy, dnes ovšem chátrají...!! / Abandoned farms. Some years ago they supported Southern Africa, today they are in a very bad conditions...!!
Photo: Zápasící hroši v soukromé rezervaci Thetford / Fighting rhino in the private reserve Thetford
Photo: Pár z té spousty skvělych lidí, které jsme poznali na offroadovém trialu v Harare. Všichni staří farmáři. / Few of many nice people we met on offroad jamboree in Harare. All of them old farmers without farms.
Photo: To je stavba vily ne Bělocha, ale pěkně vyžraného Černocha a v Zimbabwe jich je dost ! / This feature villa does not belongs to white man, but fat black man. A lot of them around towns all around Zimbabwe !
Photo: Očička nádherného Leoparda v soukromém zvířecím “ děckém domově” / The eyes of lovely Lepard in privat annimal orphaneg.
Photo: Tyhle  našly zase něco zajímavého ;o) / These Mongoose found something very nice to discover ;o)
Photo: Trochu lenivá lvice vyhřívající se na sluníčku / A little lazy liones liyng on the sun
Photo: Opuštěné-odcizené farmy před několika lety podporovaly okolní státy, dnes ovšem chátrají...!! / Abandoned farms. Some years ago they supported Southern Africa, today they are in a very bad conditions...!!
Photo: Ranní procházka s Big Boy a Kennym / Morning walking with Big Boy and Kenny
Photo: Zápas Reného s Big Boyem ;o) / Rene fighting with Big Boy ;o)
Photo: Andrea a Big Boy / Andrea and Big Boy
Photo: Rene a Big Boy / Rene with Big Boy
Photo: Kenny
Photo: “...Jakpak asi chutná ta velká divná věc?...” (Foťák) / “...Let me try how this strange thing in your hand tastes?...” (Camera)
Photo: “...Uuf! To je ale hnus, nechutná to ani jako staré maso...” / “...Uuf! Thats horrible, not even old meat taste like that...:
Photo: “... Vezmi si mě s sebou, v ledničce máš pštrosí masíko...” Kenny / “... Take me with you, you have a ostrich meat in the fridge...” Kenny